צור קשר

אני כאן בשבילכם!

מייל:
hila.nachmiass@gmail.com

ניתן לבצע איסוף עצמי מרחובות ללא עלות בתאום מראש

לכל שאלה , חייגו או סמסו

052-4675937

מעט עלי

היי אני הילה
יוצרת, אמנית, מדריכה
אני מפעילה סטודיו ביתי ברח' מקס שיין ברחובות החדשה. האהבה שלי לחוטים ולסריגה במסרגה אחת החלה מעט לפני לידת בני השלישי. התחלתי לחפש הובי חדש ונתקלתי בפרסום ברשתות החברתיות על סדנת סריגה למתחילות ללא כל ידע או ניסיון בסריגה. סחבתי איתי שתי חברות ויחד נרשמנו לסדנא לסריגת שטיח. אני הייתי הראשונה שסיימה את השטיח שנסרג לחדר של התינוק החדש, חברה אחת סיימה כמה שבועות לאחר מכן והצהירה שזו עבודת הסריגה הראשונה והאחרונה שלה ואילו השטיח של החברה השנייה נשאר יתום בארון ורק 4 שנים לאחר הסדנא אני בעצמי סיימתי לסרוג לה אותו. מאז אני סורגת עשרות שטיחים, סלסלאות, תיקים, פופים, גדילים לוילונות, משטחים קטנים שונים וכל רעיון חדש שאפשר לחשוב עליו ויכול להתקבל מחוטים נעימים, צבעוניים ואיכותיים.

כל המוצרים שלי באתר מעוצבים ונסרגים בעבודת יד מחומרים איכותיים וממוחזרים ברובם ממיטב יצרני החוטים בארץ ובחו"ל. הסגנון שלי הוא כפרי לייט, עדין ונעים אך עם זאת משדר חום והכי חשוב שהשילובים של הגוונים של החוטים יזרמו יחדיו וינעימו את האווירה של החלל שאותו רוצים לעצב.
ניתן להזמין כל מוצר בהתאמה אישית (שילוב גוונים / מידות) ואני אזרום עם כל רעיון ושילוב חדש גם אם לא מוצג באתר.
בנוסף, אפשר לשלוח לי תמונה של חדר או חלל ואנסה להתאים לו את גווני החוטים בהתאם לצבעיו ולאופיו.

במחלקת מארזי מתנה, ייתכן שוני בגוון של תכולת המארז בהתאם למלאי הקיים בחנות. המלאי משתנה מדיי פעם ומותאם לאופנה ולעונות השנה.

לשאלות והזמנות בהתאמה אישית ניתן ליצור קשר 052-4675937 או במייל hila.nachmiass@gmail.com
רכישה מהנה
Shopping Cart