מדיניות החזרים כספיים והחזרות

תקנון אתר


סרוג Just HooKed הינה חברה בעלת אתר וירטואלי לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל. האתר הינו שייך לסרוג Just HooKed הרשום כעוסק כחוק. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים. החנות/האתר משמש/ת לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בו בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעלי כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירותים המוצעים למכירה בו, מהווים את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון וכי לא תהיה לך ו/או למי מטעמך כל טענה/תביעה במישרין ו/או בעקיפין כנגד בעלי או מי מטעמי האתר ו/או מפעיליו. אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל פעולה באתר. המחירים באתר הינם כוללים מע”מ והמוצרים הנמכרים בו הינם חדשים ותקינים אלא אם צוין מפורש אחרת.

ניתן לבצע הזמנות דרך אתר האינטרנט, פיזית בחנות או דרך הטלפון/וואטסאפ.
לייעוץ או ביצוע הזמנה טלפונית אנחנו כאן בשבילכם בטלפון 052-4675937

פרטי משתמש
הרכישה באתר מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם פרטי, שם משפחה, כתובת מלאה, טלפון נייד, כתובת דואר אלקטרוני פעילה של הרוכש ופרטי תשלום). המשתמש מצהיר בזאת כי ידוע לו כי הגשת פרטים אישיים כוזבים מהווים עבירה פלילית. סרוג Just HooKed תהיה רשאית לבטל כל פעולה שהתבצעה באמצעות האתר במידה והמשתמש הגיש פרטים כוזבים או חלקיים ולא תיקח אחריות על הזמנה או משלוח שפרטיו כוזבים או לא מלאים.

פרטיות
כל הפרטים האישיים שימסרו בעת ביצוע פעולה באתר יישמרו במאגר המידע של החנות למעט פרטי כרטיסי האשראי ומספר תעודת זהות אשר אינם נשמרים במאגר המידע בכלל. סרוג Just HooKed מתחייבת לשמור על הרמה הגבוהה ביותר של סודיות ואבטחת המידע ומתחייבת לא להעביר את הפרטים האישיים של המשתמשת לאף גורם שלישי פרט אל חברת האשראי, וזאת על מנת להשלים את פעולות הרכישה שמבוצעות באתר. הסליקה באתר מתבצעת בעמוד סליקה מאובטח SSL ברמה גבוהה ביותר, המידע אודות הפעולה מוצפן בהתאם להנחיות תקן PCI הבינלאומי כך שהשרת מאובטח והמידע האישי בעת הרכישה מוגן.

אתר החברה משתמש ב”עוגיות” (Cookies) לצורך תפעולם השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפות אישיות של הגולש ולצורכי אבטחת מידע. דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת Cookies. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, בדוק בקובץ העזרה של הדפדפן בו הנך משתמש.

אחריות אישית
סרוג Just HooKed אינה אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית ובכל מקרה אינה מתחייבת כי הקישורית (LINK) תוביל את הגולש לדף אינטרנט פעיל.
סרוג Just HooKed או מי מטעמה לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז סרוג Just HooKed שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב לרוכש.

אחריות המוצר
סרוג Just HooKed אחראית לטיב המוצר וזאת כמקובל בענף היצירה וזאת כל עוד עמד הלקוח בתנאים הנדרשים ובהוראות הכביסה המצורפות למוצר הנרכש. שימוש שלא בהתאם להוראות אלו יבטל את האחריות על המוצר.
במקרה של ויכוח בנושא שירות ואחריות לאחר קבלת המוצר ולאחר שימוש במוצר בתקופת האחריות, מסכימים הצדדים מראש כי בכל מקרה של ויכוח או תביעה כספית, סכום התביעה כלפי האתר לא יוכל לעלות מעבר לסכום מוצר מקביל ותקין על כפי ערכו ביום התביעה.

אספקה ומשלוחים
המשלוחים יעשו בימי עסקים א’-ה’, למעט ימי שישי, שבת, ערבי חג ומועדים. 

הזמנות שיתקבלו באתר יסופקו ללקוח עד 14 ימי עסקים.
קיימים שני סוגי משלוחים:

איסוף BOXIT – משלוח לנקודת איסוף הקרובה ביותר למקום מגוריך בעלות של 20 ₪. מועד הגעת החבילה לנקודת האיסוף הוא בין 2-4 ימי עסקים מרגע שליחת המוצר. ברגע הגעת המשלוח לנקודת האיסוף יקבל הלקוח מסרון (SMS) לנייד ומרגע זה המשלוח יחכה לו 7 ימים בנקודת האיסוף ואותו יוכל לאסוף באמצעות המסרון שקיבל.

שליח עד הבית – שליח עד הבית (מדלת לדלת) בעלות של 39 ₪ (לא כולל אילת ויישובים מרוחקים לגביהם ניתן לקבל עלות משלוח בנפרד). מועד הגעת המשלוח בין 2-5 ימי עסקים מרגע יציאת החבילה מהחנות.

איסוף עצמי – איסוף עצמי ללא עלות משכונת רחובות החדשה, רחובות בתיאום טלפוני מראש.


סרוג Just HooKed מתחייבת לפעול מתוך רצון להעניק רמת שירות גבוהה במיוחד, יחד עם זאת סרוג Just HooKed לא תהיה אחראית לכל עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שייגרמו כתוצאה מפרטים שגויים ו/או לא מדויקים ומלאים שמסר הרוכש או לאי לקיחת המשלוח בזמן מנקודת האיסוף על ידי הלקוח. במקרה שהמוצרים יוחזרו עקב פרטים מוטעים שנמסרו בעת ביצוע ההזמנה או איחור באיסוף החבילה מנקודת האיסוף, יחויב המזמין בתשלום עבור דמי המשלוח וטיפול במשלוח חוזר.
הרוכש לא יוכל לדרוש פיצוי במקרה של עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בחברת המשלוחים או בדואר ישראל ו/או כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו של האתר לרבות שביתות, השבתות, מצב חירום ביטחוני וכיוצ”ב וכי לא יתאפשר ביטול משלוח וההזמנה בשל התנאים שצוינו לעיל.

ביטול רכישה / החלפת מוצר
בהתאם להוראת חוק הגנת הצרכן ניתן להחליף או להחזיר כל מוצר שנרכש באתר, תוך 14 ימים מיום הזמנת המוצר ועם הגעתו לבית העסק חזרה, בכפוף לכך שהמוצר נמצא באריזתו המקורית, ללא פגם ו/או בלאי ושלא נעשה בו שימוש. הרוכש ישלח את המוצר על חשבונו בדואר רשום חזרה לכתובת: שד' מקס ואמפרו שיין 4 רחובות וכן יעדכן טלפונית את שירות הלקוחות של החנות.

*** מוצרים סרוגים שהוזמנו ונסרגו בהתאמה אישית ו/או אינם נרכשו מהמלאי הקיים של החנות אינם ניתנים לביטול או החזרה לאחר מועד הרכישה ולא יינתן החזר כספי בגינם.
אנחנו עומדים לרשותך במידת הצורך בטלפון, בוואטסאפ ובמייל לפני הרכישה, במהלכה וגם לאחריה כדי להתאים לך את המוצר ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורך.
רוכש המעוניין בביטול רכישה יקבל זיכוי מלא למעט דמי המשלוח. ניתן לזכות רק לקוחות שרכשו את המוצר, שילמו עבורו בכרטיס אשראי שנמצא ברשותם וקיימת ברשותם הקבלה המקורית כפי שנשלחה אליהם עם הרכישה. סרוג Just HooKed תהיה רשאית לגבות דמי ביטול בכל מקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, הכל בהתאם ובשיעורים הקבועים בכל דין.
רוכש המעוניין בהחלפת מוצר, יזוכה או יחויב בהפרש שבין המחיר ששילם עבור המוצר שהוחזר לבין המחיר של המוצר החלופי שמעוניין לרכוש.

מכירה ותשלום
חיוב התשלום עבור מוצר שנרכש יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו ימסור הרוכש, במחיר הנקוב בדף המוצר בעת ההזמנה, בתוספת הוצאות המשלוח והכל כמפורט בסמוך לכל מוצר ו/או בדף המוצר ו/או בעגלת הקניות ו/או בקופה.

סרוג Just HooKed תספק רק מוצרים אשר התמורה בגינם שולמה במלואה באמצעות כרטיס אשראי או תשלום ב- bit או תשלום ב-PayBox  ע"י הרוכש והמשלוח ישלח לכתובת אשר תצוין ע"י הרוכש בעת ביצוע ההזמנה.

מנהלי האתר לא יישאו במישרין ו/או בעקיפין באחריות למקרה שבו הרכישה של הלקוח לא התקבלה במערכת או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהלקוח להשלים את הזמנתו ו/או לקבל את המוצרים שניסה לרכוש.

אם יחול שיבוש ו/או טעות באתר בתיאור המוצר, מחירו או כל פרט אחר, תהיה החברה רשאית לבטל את ההזמנה והמזמין לא יחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

מבלי לגרוע מכל האמור לעיל, לאחר השלמת ההזמנה על ידי הרוכש, במידה ויתברר כי המוצר המוזמן אזל מהמלאי, יהיה האתר רשאי לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי.

סרוג Just HooKed לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר ו/או עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי כתוצאה משימוש באתר.

דין ושיפוט
הדין החל על הזמנות ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים בישראל. 

 

*** המסמך מנוסח בלשון זכר אך פונה לשני המינים.

 

Shopping Cart